Seminář k nové legislativě VTZ

Přidáno: 2. 12. 2022 19:45:48

02 Prosinec 2022

Již několik měsíců platí nové prováděcí předpisy k zákonu o bezpečnosti práce v souvislosti s provozem vyhrazených technických zařízení. Tato doba přinesla několik odpovědí na otázky, které v souvislosti s novou legislativou měla odborná veřejnost. BOZP21 pořádá seminář, jehož hlavním tématem budou poznatky z praxe k nové legislativě VTZ.

Seminář k nové legislativě VTZ

Spolu s týmem BOZP21 vás zveme na akci "Inspektorský den s BOZP21 aneb poznatky z praxe k nové legislativě vyhrazených technických zařízení (VTZ)". Jelikož se jedná o velmi rozsáhlou oblast, zvolili jsme pouze dvě nejpoužívanější skupiny VTZ. A to zařízení elektrická a zdvihací. Přednášejícími budou inspektoři s dlouholetou praxí v uvedených oblastech. Oba jsou ve svých specializacích i soudními znalci.

Po skončení oficiální části semináře máme přichystanou novinku. Diskusi u kulatého stolu s přednášejícími a s ostatními účastníky. Budeme probírat nejen oblast VTZ, ale i další témata bezpečnosti práce. Účast na této diskusi je dobrovolná a její délka a obsah závisí na zájmu účastníků. Bližší informace o diskusi najdete v článku První rok projektu BOZP21.

Pozvánka s podrobnostmi a odkazem na přihlášku zde. 

Upozorňujeme na možnost online účasti a zejména zvýhodněnou cenu při přihlášení do 31. 12. 2022.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení