První rok projektu BOZP21

Přidáno: 2. 12. 2022 17:27:12

02 Prosinec 2022

Projekt BOZP21, jehož cílem je především vzdělávání a osvěta v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví, má za sebou první rok existence. A můžeme říct, že to byl úspěšný rok. Celkový počet účastníků našich akcí se začíná blížit magickému číslu 100. Naše první narozeniny jsme oslavili 4. 11. 2022 uspořádáním workshopu.

První rok projektu BOZP21

Před rokem jsem začali připravovat náš první seminář, který byl zaměřený na tehdy aktuální téma. Bylo to krátce po vydání nového nařízení vlády k osobním ochranným pracovním prostředkům. Objevila se poptávka po vysvětlení změn a novinek. Pozitivní reakce účastníků nás potěšila a zároveň to byla velká motivace k pokračování. Další semináře byly na téma zajišťování úkolů v prevenci rizik. Celkový počet účastníků předčil naše očekávání. Hledali jsme způsob, jak jim za jejich přízeň poděkovat. Naší poslední akcí byl workshop, který měl i společenskou funkci. Uplynulá doba omezila osobní setkávání a je vidět, že to lidem chybí. Rozhovory "naživo" a udržování kontaktů s ostatními kolegy jsou stejně důležité jako odborné přednášky. Proto na dalších akcích dostane tato neformální část více prostoru. Po skončení oficiální části (odborných přednášek) připravujeme diskusi u kulatého stolu, kde se každý z účastníků může zapojit do diskuse na dané téma. "Kulatý stůl BOZP21" bude zařazen na konci dne, aby nebyl omezen žádným navazujícím programem. Účast bude dobrovolná a nezávislá na vlastním semináři. Záleží na každém, jak dlouho se bude chtít zdržet. Naše poslední (tehdy ještě neoficiální) diskuse po workshopu byla ukončena až personálem restaurace, který začal nenápadně poukazovat na zavírací dobu:-) 

O našem workshopu vyšel článek v regionálních novinách PLUS. Článek si můžete přečíst zde.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení