Ceník

Cena je vždy smluvní. 

Na její výši má vliv několik faktorů:

  • obor činnosti klienta,
  • počet zaměstnanců,
  • počet a vzdálenost provozoven,
  • počet návštěv u klienta,
  • rozsah prováděných činností.

Kalkulaci poskytneme na vyžádání.

 

Příklad výpočtu smluvního paušálu (SP):

Firma má 55 zaměstnanců. Zaměstnavatel nevyužívá zaměstnance z pracovních agentur a brigádníky. 2 provozovny.

Prováděné činnosti v rámci SP: aktualizace dokumentace - podle změn v legislativě, poradenství v oblasti BOZP - NONSTOP (telefonicky, emailem, osobní návštěvou), periodické školení zaměstnanců 1x ročně, prověrka BOZP podle požadavku zákoníku práce 1x ročně, šetření a dokumentace pracovních úrazů s pracovní neschopností nad 3 kalendářní dny, zastupování při kontrolách.

Ostatní činnosti provádí zaměstnavatel sám, případně jsou hrazeny nad rámec paušálu.

Smluvní paušál: 2.000 Kč/měsíc

Vyplatí se tuto částku investovat?

Počítejte s námi:

Budeme vycházet ze mzdy vlastního bezpečnostního technika 100 Kč/hodinu. A to je hodně pod cenou. Běžná cena je od 500 Kč za hodinu práce. Za pracovní pohotovost (připravenost k výkonu práce) mu podle zákoníku práce musíte platit minimálně 10% hodinové mzdy. Při 180 pracovních hodinách v měsící vás vyjde na 1.800 Kč. A to pouze drží pohotovost 8 hodin v pracovní dny a nevykonává žádnou činnost!

 Zajištění bezpečnosti práce externí firmou znamená pohotovost 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a všechny výše uvedené služby jsou již zahrnuty v paušální částce. Navíc externímu bezpečákovi neproplácíte dovolenou nebo nemocenské dávky jako zaměstnanci. Další obrovskou výhodou je, že externista má zkušenosti i z jiných firem. Využití těchto zkušeností je pro vás nezanedbatelným přínosem.

A to za cenu pouze 2.000 Kč měsíčně! 

A teď se rozhodněte sami. Co za své peníze chcete dostat?

  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení