Vzdělávací akce

Přidáno: 16. 11. 2018 18:47:03

16 Listopad 2018

V návaznosti na kurz Preventista BOZP 2018 jsme připravili vzdělávací akci, která je určena nejen účastníkům zmíněného kurzu, ale i dalším zájemcům o vzdělávání a doplnění informací v oblasti BOZP. Akce je pojata jako neformální setkání zájemců o problematiku BOZP a bude se pravidelně opakovat každé 3 měsíce. Každé setkání bude mít jedno hlavní téma. Hlavním tématem prvního setkání je provádění školení BOZP ve firmách.

Datum a čas: 17. 12. 2018, v době od 13:00 do cca 15:00 hod.

Místo: v Rodinném pivovaru Zichovec, na adrese 5. května 2789, 440 01 Louny

Cena: 500 Kč/osobu

 

Cílové skupiny jsou:

• Vedoucí zaměstnanci, kteří si jsou vědomi svých povinností a odpovědnosti za zajištění BOZP.
• Statutární zástupci zaměstnavatelů, zaměstnávájící do 25 zaměstnanců. Současná legislativa jim umožňuje, aby si prováděli úkoly v prevenci rizik sami, mají-li k tomu potřebné znalosti.
• Zaměstnanci spolupracující s OZO v prevenci rizik. Zpravidla zaměstnavatelem pověření zaměstnanci, fungující jako tzv. „styčná osoba" mezi firmou a externí OZO v prevenci rizik.

Program:

1. Úvod
2. Novinky v oblasti BOZP
3. Přestávka, občerstvení
4. Jak provádět školení BOZP ve firmě
5. Diskuse


Blíží se začátek roku a to je období, kdy se většinou opakují periodická školení BOZP. Dozvíte se, co má obsahovat osnova školení, kdo může školení provádět, jak má vypadat dokumentace o provedení školení a další zajímavosti z praxe k tomuto tématu.

Objednávky emailem na adrese: preventista@hlavsabozp.cz do 10. 12. 2018.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení