Vyhlášení nových termínů pro kurz Preventista BOZP

Přidáno: 26. 5. 2019 12:24:10

26 Květen 2019

Znalecký ústav bezpečnosti a ochrany zdraví, z.ú. vyhlašuje další termíny pořádání intenzivního kurzu, který je určen pro vedoucí zaměstnance firem, nebo zaměstnance pověřených plněním úkolů na úseku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Kurz preventisty BOZP má za sebou již dva úspěšné ročníky. Pro třetí ročník jsme připravili několik změn. Tou nejzásadnější je vyhlášení více termínů pro jeden rok. V letošním roce již jeden kurz proběhl a hned po jeho skončení se začali ozývat noví zájemci. Proto organizátoři vyhlásili pro rok 2019 další termíny: 27. června, 26. září a 27. listopadu. Přihlášku a informace o kurzu naleznete zde.

Další informace o kurzu a vzdělávání v oblasti BOZP jsou uvedeny v článku, který byl zveřejněn ve sborníku XXXI. ročníku konference "Aktuálne otázky bezpečnosti práce". Informace o konferenci s pozvánkou na další ročník zde

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení