Školení řidičů

Přidáno: 2. 5. 2018 16:03:51

02 Květen 2018

V souvislosti s velkým množstvím změn v legislativě nabízíme školení řidičů. Toto školení svým významem značně přesahuje jiná školení pro potřeby výkonu zaměstnání. Získáte zde informace, které využijete i při soukromých cestách.

V pravidlech silničního provozu se objevilo velké množství změn. Jedná se o největší počet za poslední roky. Některé změny platí od začátku letošního roku, další od 20. 2. 2016. Byly zavedeny nové dopravní značky, některým stávajícím značkám se změnil význam. Některé změny jsou pouze kosmetické, ale některé mají významný vliv na řešení dopravních situací. Proto jsme se rozhodli nabídnout mimořádné školení řidičů, mimo harmonogram pravidelných školení. Jde o to, že změn je opravdu mnoho a nemusí se vyplatiti čekat na termín řádného školení. Jak již bylo uvedeno, získané informace využijete i při soukromých cestách. Jeden náš klient pravidelně zve na školení i zaměstnance, kteří sice profesně nejsou řidiči, ale  řídí vozidlo v soukromém životě. Účast těchto zaměstnanců je dobrovolná a zaměstnavatel to nabízí jako bonus nad rámec zákonných povinností. Pokud chcete dopřát vašim zaměstnancům podobnou osvětu, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Školení trvá přibližně dvě hodiny, ale investovaný čas se vyplatí.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení