Seminář "Zajišťování úkolů v prevenci rizik"24. 6. 2022

Přidáno: 5. 6. 2022 10:35:15

05 Červen 2022

Pozvánka na další akci vzdělávacího projektu BOZP21. Tentokrát nejen pro bezpečáky, ale i vedoucí zaměstnance a další osoby, které řeší prevenci rizik na pracovišti.

Seminář "Zajišťování úkolů v prevenci rizik"24. 6. 2022

Připravujeme další akci projektu BOZP21. Jedná se již o třetí vzdělávací seminář, tentokrát na téma Zajišťování úkolů v prevenci rizik. Seminář na toto téma proběhl již 6. 5. v Liberci a pro velký úspěch ho znovu opakujeme. Znovu se vracíme do Zichovce, kde nám již několikrát vytvořili perfektní zázemí. Podrobnosti v článku o semináři z února 2022. Cílovou skupinou semináře nejsou jen bezpečáci, ale i další osoby, odpovědné za zajištění bezpečnosti práce a ochrany zdraví na svém pracovišti. Například vedoucí zaměstnanci, zaměstnavatelé do 25 zaměstnanců (mohou si prevenci rizik řešit sami a nemusí mít odborně způsobilou osobu s osvědčením) apod.

Obsah semináře:
1. Řízení BOZP ve firmě – odpovědnost na jednotlivých úrovních řízení
2. Legislativa BOZP – povinnosti v návaznosti na legislativu a dokumentace BOZP
3. Hodnocení rizik a OOPP – výběr vhodných opatření, novinky v legislativě OOPP
4. Řízení BOZP z pohledu kontrolních orgánů – příklady správné a špatné praxe

Seminář lze absolvovat i online, ale přijdete tak o příjemnou atmosféru na místě, která je do online prostředí bohužel nepřenositelná. Při osobní účasti máte i výrazně větší možnost diskutovat s lektory a ostatními účastníky semináře. A to nemluvím o občerstvení, které opět připravil šéfkuchař Radek Kuliha se svým týmem.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení