Seminář BOZP21 k poskytování OOPP

Přidáno: 21. 9. 2023 11:07:56

21 Září 2023

Víte, že oblastí osobních ochranných pracovních prostředků se nezabývá jen zákoník práce, ale i zákon o ochraně veřejného zdraví? V praxi to znamená, že tuto oblast nekontroluje jen Státní úřad inspekce práce (tzv. inspektorát), ale i orgán ochrany veřejného zdraví (hygienická stanice).

Seminář BOZP21 k poskytování OOPP

Zveme vás na další seminář vzdělávacího projektu BOZP21. Tentokrát se budeme věnovat poskytování osobních ochranných pracovních prostředků. Už dávno neplatí, že poskytnout OOPP znamená, že pracovník dostane montérky a rukavice. A nejlépe, když to budou ty nejlevnější, které jsou na trhu k dispozici. Hlavně ať máme něco splněno a nestojí to moc peněz. Vybrat ten správný OOPP tak, aby pracovníka skutečně chránil, to je téměř vědecká práce. Samozřejmě se to dá zvládnout. Jak vybrat správný OOPP, aby splňoval i požadavky příslušných technických norem, to je náplň Akademie OOPP.

Kdy? 13. 10. 2023

Kde? Zichovec - tradiční místo seminářů BOZP21.

Kdo? Hlavní lektorkou je první dáma oboru OOPP ing. Michaele Hájková, která má více než dvacetiletou praxi v poradenství a školení v oblasti OOPP. 

Jak? Prezenčně i online (to ale přijdete o jedinečnou atmosféru místa a sdílení zkušeností s ostatními účastníky).

Další podrobnosti a odkaz pro elektronické přihlášení zde.

POZOR! Zvýhodněná cena při přihlášení do 30. 9. 2023.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení