Rozdělení prací do kategorií

Přidáno: 2. 5. 2018 16:03:51

02 Květen 2018

V souvislosti s přijetím novely zákona o specifických zdravotních službách je aktuálním tématem rozdělení prací podle rizika ohrožení zdraví. Tuto zákonnou povinnost přehledně popisuje následující článek:

http://www.podnikatel.cz/clanky/jak-na-rozdeleni-praci-dle-rizika-ohrozeni-zdravi-od-dubna-2013/

 

V případě zájmu Vám sestavíme kategorizaci prací v souladu s platnými předpisy. Dokážeme Vás i zastupovat při jednání s hygienickou stanicí. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pokud již kategorizaci máte, ve vlastním zájmu zkontrolujte její aktuálnost. Máme zkušenosti, že tento dokument byl sestaven před několika lety a nyní již neodpovídá skutečnému stavu. Většinou jsou změny v počtu zaměstnanců, ale i v provozovaných činnostech.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení