Nový projekt (nejen) pro vzdělávání a osvětu

Přidáno: 16. 12. 2021 17:13:10

16 Prosinec 2021

Začátkem roku 2022 spustíme nový projekt, který bude zaměřen na vzdělávání, osvětu a další aktivity spojené s oborem Bezpečnosti práce a ochrany zdraví. Projekt jsme nazvali BOZP 21 - Bezpečnost práce 21. století.

Nový projekt (nejen) pro vzdělávání a osvětu

První akcí bude vzdělávací seminář, jehož hlavním tématem bude poskytování osobních ochranných pracovních prostředků. Od 1. 11. 2021 platí nařízení vlády č. 390/2021 Sb. o bližších podmínkách poskytování osobních ochranných pracovních prostředků, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků. Podle některých názorů není změn oproti původnímu NV 495/2001 Sb. mnoho. Pokud si však pečlivě porovnáte znění obou předpisů, tak zjistíte, že některé změny jsou velmi zásadní. První přednáška semináře je věnována právě legislativním změnám. Obsahem druhé přednášky je poskytování osobních ochranných pracovních prostředků v praxi. 

Ve druhé polovině semináře se zaměříme na pracovní úrazy. Nebude to však na úrovni prevence, aby k úrazu nedošlo. Rozebereme nejčastější chyby po vzniku samotného úrazu - chyby při šetření, dokumentaci a odškodnění úrazu. A to z pohledu institucí, které se účastní šetření a následného odškodnění pracovních úrazů - Oblastního inspektorátu práce a pojišťovny.

Přednášející lektoři mají mnoho zkušeností v oboru a rádi se s vámi o ně podělí.

Seminář se koná 4. 2. 2022 v salonku Rodinného pivovaru Zichovec (okres Kladno).

Další informace a odkaz na přihlašovací formulář naleznete v pozvánce.

Na semináři představíme i další připravované aktivity projektu BOZP 21.

Zároveň budeme o těchto aktivitách pravidelně informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení